KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12156532
nr 1215 6532
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blandteknik, 2 st, Rovfåglar & Giraff, lösa blad, Signerad, bladets mått: 31x23 & 23x27
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:42:03
4/11 22:26:43
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg